A-laget

Bidra til Gratiskampen!

Lørdag 2. november arrangeres årets gratiskamp, mellom Sparta og Stavanger. Denne kampen er det gratis inngang for alle og målet er å fylle hallen!

Som tidligere ønsker vi at alle lag i klubben bidrar i forkant av kampen. I praksis betyr dette:

-Vi jobber med å selge inn kontrakter til bedrifter og enkeltpersoner
-Enkeltpersoner kan sponse kampen med kr 350

Spillerne på U18 og U21 er godt i gang med å selge kontrakter til privatpersoner på elitekampene i oktober.

Bedrifter kan sponse 1 til 5 kr pr tilskuer som kommer på kampen. Det er plass til totalt 3940 tilskuere.

Klikk her for pdf med informasjon og kontrakt

Vårt ønske og mål i år er at hvert lag i IHK jobber for å selge minimum 1-2 kontrakter til bedrifter. Vi både tror og mener at det kan være en mulig å få til. Det er viktig at alle spillere og foresatte vet at dette er en god inntekt til vår klubb/bredde.

I tillegg håper vi at alle jobber for å få med seg privatpersoner. Mange private har allerede skrevet kontrakt med U18/U2-gutta. Jo flere som er med, jo bedre er det for begge klubbene.

Sparta Elite jobber mot alle sine sponsorer og A-lagspillere bidrar også med innsalg til denne kampen. I tillegg jobber Morten Olay Nilsen og Dag Rustad i breddestyret med å selge inn kontrakter til bedrifter.

Vi trenger at alle bidrar til denne kampen!

Dette er gode inntekter for IHK Sparta Sarpsborg. Overskuddet av denne kampen deles likt mellom Elite og IHK. Det er bedrifter og enkeltpersoner som sponser denne kampen.

Vi håper alle lag klarer å bidra!

Et stort ønske fra både IHK og Sparta Elite er at alle spillerne i ungdomsavdelingen kommer på kamp og i tillegg tar med familie og venner. Mer publikum gir større inntekter!

Det kommer også en sak om denne kampen i Sarpsborg Arbeiderblad.

Takk for at du bidrar og velkommen på kamp!

Klarer vi å fylle Sparta amfi?

Tidligere tilskuertall
2018: 3724
2017: 3380

Se link i teksten for komme til kontrakten